Specjalista ds. Komunikacji i Nowych Mediów

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
nr ref. SK/DK/2018

Główne zadania i obowiązki
• Przygotowywanie kreatywnych projektów PRowych zgodnych z misją i celami PORT.
• Wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań zwiększających rozpoznawalność medialną PORTu.
• Realizacja projektów w obszarze komunikacji zewnętrznej dotyczących firmy oraz oferowanych przez nią produktów i usług, m.in. poprzez przygotowywanie komunikatów i materiałów prasowych, tworzenie materiałów do dedykowanych kanałów w mediach społecznościowych, organizację spotkań prasowych, wydarzeń medialnych, eventów itp.
• Współpraca z mediami: ogólnopolskimi, branżowymi, regionalnymi, a także z blogerami, vlogerami oraz influencerami.
• Współtworzenie materiałów informacyjnych i promocyjnych.
• Rozwój i opieka nad zewnętrznymi kanałami komunikacji takimi jak biuro prasowe czy dedykowane kanały w mediach społecznościowych.
• Realizacja projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju oraz ich promocja.
• Monitorowanie kluczowych trendów i eventów w obszarach komunikacji zewnętrznej oraz technologii.
• Współpraca z innymi działami firmy oraz agencjami eventowymi.
• Bieżąca analiza wyników prowadzonych przez siebie działań.
• Działania w ramach powierzonego budżetu.

Kwalifikacje zawodowe
• Wykształcenie wyższe. Mile widziane kierunki: PR, marketing lub dziennikarstwo.
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze PR, dziennikarstwa oraz mediów społecznościowych, poparte zrealizowanymi projektami i kampaniami.
• Doskonała umiejętność redagowania tekstów.
• Doświadczenie w wystąpieniach publicznych.
• Umiejętność realizowania celów w pracy zespołowej.
• Dbałość o wartości firmy i kierowanie się nimi.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
• Znajomość narzędzi i kanałów komunikacji.
• Znajomość narzędzi stosowanych w obszarze PR oraz mediów społecznościowych.
• Mile widziane doświadczenie w branży technologicznej lub około technologicznej.
• Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Kreatywność, pomysłowość, inicjatywa

Kandydatom oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
• Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.
• Udział w realizacji interesujących projektów.

Aplikacje należy przesyłać na adres: rekrutacja@port.org.pl w tytule wpisując nr ref. SK/DK/2018

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie przez firmę PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

lub (w przypadku zainteresowania udziałem także w przyszłych rekrutacjach):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Stabłowicka 147. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Więcej informacji o ochronie danych osobowych: http://www.eitplus.pl/oferty-pracy/ochrona-danych-osobowych/

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor: akorynek, Opublikowano: 17.08.2018
plusfontminusfontreloadfont