Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej i Employer Brandingu

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko

Nr ref: SK/DK/2018
Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania i obowiązki:
• Tworzenie teksów i grafik na potrzeby komunikacji wewnętrznej oraz pełnienie funkcji redaktora Intranetu.
• Inicjowanie i organizacja aktywności budujących zaangażowanie pracowników (konkursy, eventy).
• Planowanie i koordynowanie działań w zakresie Emploeyr Brandingu.
• Zarządzanie zakładką „Kariera” oraz prowadzenie profili firmowych w takich kanałach jak: LinkedIn, Facebook, Instagram oraz Research Gate.
• Koordynacja programów: Ambasadorzy PORT, Praktyki letnie w Laboratoriach oraz targów pracy.
• Współpraca w powyższym zakresie z partnerami zewnętrznymi.

Kwalifikacje zawodowe:
• Wykształcenie wyższe (dziennikarstwo, filologia, socjologia lub pokrewne).
• Min. 3 letnie doświadczenie w Emploeyr Brandingu.
• Praktyczna znajomość współczesnych trendów, narzędzi oraz kanałów społecznościowych.
• Łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów – tzw. „lekkie pióro”.
• Znajomość MS Office (mile widziana znajomość programów graficznych).
• Samodzielność, komunikatywność oraz otwartość na nowe zadania.
• Zainteresowanie nowymi technologiami i narzędziami oraz nowymi trendami w komunikacji.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Kandydatom oferujemy:
• Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i samodzielność w zarządzaniu powierzonym obszarem.
• Interesującą i pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju poprzez udział w niestandardowych projektach.
• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.

Aplikacje należy przesyłać na adres: rekrutacja@eitplus.pl w tytule wpisuj nr ref.: Nr ref: SK/DK/2018

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.
lub (w przypadku zainteresowania udziałem także w przyszłych rekrutacjach):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Stabłowicka 147. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Więcej informacji o ochronie danych osobowych: http://www.eitplus.pl/oferty-pracy/ochrona-danych-osobowych/

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor: bbocian, Opublikowano: 10.07.2018
plusfontminusfontreloadfont