Specjalista ds. Personalnych

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław
nr ref. HR/7/2018

Główne zadania i obowiązki:
• Samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych w Polsce i zagranicą.
• Aktywne pozyskiwanie kandydatów (metodą Direct Search).
• Aktywne poszerzanie źródeł pozyskiwania kandydatów.
• Selekcja napływających życiorysów, organizowanie i przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych.
• Diagnozowanie potencjału kandydatów i udzielanie rekomendacji kadrze menedżerskiej.
• Budowanie bazy kandydatów.
• Budowanie pozytywnego wizerunku spółki na rynku.
• Udział w projektach z obszaru HR (budowanie ścieżki kariery, zarządzenie talentami, indywidualne plany rozwoju, ocena okresowa, badanie zaangażowania pracowników etc.).
• Administrowanie sprawami pracowniczymi w szczególności: prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy, ustalanie uprawnień urlopowych.

Kwalifikacje zawodowe:
• Wykształcenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
• Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych metodą Direct Search min. 1 rok.
• Znajomość metody direct search i umiejętność jej stosowania w praktyce.
• Znajomości języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie) – min poziom B2.
• Umiejętność szybkiego uczenia się i duża samodzielność.
• Energia i chęć do działania.

Kandydatom oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
• Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.
• Udział w realizacji interesujących projektów rekrutacyjnych.

Aplikacje należy przesyłać na adres: rekrutacja@eitplus.pl w tytule wpisując nr ref. HR/7/2018

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.
lub (w przypadku zainteresowania udziałem także w przyszłych rekrutacjach):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o. o., ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Stabłowicka 147. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Więcej informacji o ochronie danych osobowych: http://www.eitplus.pl/oferty-pracy/ochrona-danych-osobowych/

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor: bbocian, Opublikowano: 24.07.2018
plusfontminusfontreloadfont