Kontakty

Print Friendly, PDF & Email

Kontakty

PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII sp. z o.o.

ul. Stabłowicka 147
54-066 Wrocław

NIP: 894-293-00-22 | REGON: 020671635 | KRS: 0000300736

PUNKT PRZYJĘCIA PRÓBEK

ul. Stabłowicka 147
54-066 Wrocław, Budynek Nr 1 /pomieszczenie przyjęcia próbek/

 

BIURO ZARZĄDU I KONTROLI

  telefon: +48 71 734 7777
fax: +48 71 720 16 00
  e-mail: biuro@port.org.pl
 

KIEROWNIK BIURA ZARZĄDU I KONTROLI

  Anna Gajdanowicz
  telefon: +48 71 734 7159
  e-mail:
anna.gajdanowicz@port.org.pl
 

 

 

PION HANDLOWY

DYREKTOR PIONU HANDLOWEGO

  Marcin Krzyżanowski
  telefon:
+48 510 132 347
  e-mail:
marcin.krzyzanowski@port.org.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

KEY ACCOUNT MANAGER

  dr inż. Aleksandra Borek
  telefon:
+48 510 131 925
  e-mail:
aleksandra.borek@port.org.pl

 

KEY ACCOUNT MANAGER

  Mariusz Helim
  telefon:
+48 727 663 379
  e-mail:
mariusz.helim@port.org.pl

 

KEY ACCOUNT MANAGER

  Alicja Sachańbińska-Datko
  telefon:
+48 727 660 009
  e-mail:
alicja.sachanbinska-datko@port.org.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU

  Agnieszka Kurowska
  telefon:
+48 727 663 351
  e-mail:
agnieszka.kurowska@port.org.pl
 

PEŁNOMOCNIK DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

  Anna Krawczuk
  telefon:
+48 71 734 71 46
  e-mail:
jakosc@port.org.pl
 

PION B+R

DYREKTOR PIONU B+R

  dr Piotr Lassota
  telefon:
+48 71 734 73 65
  e-mail:
piotr.lassota@port.org.pl
 

BIOBANK POLSKIEGO OŚRODKA ROZWOJU TECHNOLOGII

KIEROWNIK BIOBANKU

  dr Elżbieta Gocek
  telefon:
+48 727 666 610
  e-mail:
biobank@port.org.pl, www.biobank.port.org.pl
 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

  Anżelika Bednarz-Szewczyk
  telefon:
+48 727 663 364
  e-mail:
iod@port.org.pl
 

MEDIA

KIEROWNIK DZIAŁU KOMUNIKACJI

  Klaudia Piątek
  telefon:
+48 519 186 532
  e-mail:
komunikacja@port.org.pl

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
plusfontminusfontreloadfont