Print Friendly, PDF & Email

Dzień otwarty dla nauczycieli w Ogrodach Doświadczeń. Humanitarium z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W najbliższą niedzielę (14 października br.) nauczyciele będą obchodzić swoje święto – Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji dla wszystkich pedagogów nasze „Ogrody Doświadczeń. Humanitarium” przygotowały niespodziankę.

Z okazji dnia nauczyciela, w najbliższą niedzielę dla pedagogów i wychowawców wstęp na multimedialną wystawę w Humanitarium będzie bezpłatny. Wystarczy mieć przy sobie legitymację nauczycielską lub dokument potwierdzający zatrudnienie w placówce oświatowej i okazać go w kasie. A później można rozpocząć zwiedzanie wystawy i odkryć, jak wielowymiarowa może być współczesna edukacja dzięki multimedialnym eksponatom.

„Ogrody Doświadczeń. Humanitarium” mieszczą się przy ul. Stabłowickiej 147A, na terenie Kampusu Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. Dojazd autem jest możliwy od ul. Prackiej, do Humanitarium dojeżdżają też autobusy MPK (103, kierunek Pracze Odrzańskie i 403, kierunek Leśnica) oraz kolej regionalna (stacja Wrocław Pracze, kierunek Wołów/Głogów).

W niedzielę nasze centrum jest czynne w godz. 10-18. Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli do wizyty w Humanitarium.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 05.02.2014
plusfontminusfontreloadfont