Print Friendly, PDF & Email

EIT+ partnerem Konferencji „Code::Dive” Nokii

code dive Wrocławskie Centrum Badań EIT+ objęło patronatem Konferencję „Code::Dive” organizowaną przez wrocławski oddział Nokii. Spotkanie odbędzie się w dniu 5 listopada 2014 r. w Centrum Kongresowym Hali Stulecia.

Konferencja „Code::Dive” jest skierowana przede wszystkim do pasjonatów nowych technologii oraz do osób szukających nowości w branży związanej z rozwojem oprogramowania. Organizatorzy zaplanowali w tym dniu nie tylko ciekawe prelekcje specjalistów w dziedzinie C++ i Java, ale również spotkanie ze światowej sławy programistami. Do Wrocławia przyjadą bowiem Scott Meyers oraz Venkat Subramaniam.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć również konkurs pod nazwą „Code the city”, do którego będzie można zgłaszać swoje pomysły na innowacyjną, miejską aplikację. Twórca najciekawszej otrzyma nie tylko szansę na zrealizowanie swojego pomysłu, ale również wygra 20 tys. zł oraz możliwość zaprezentowania swojego projektu na konferencji Code::Dive. Rejestracja projektów konkursowych potrwa do 15 sierpnia 2014 roku. Gotowe projekty należy dostarczyć do dnia 5 października 2014 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniach 15-19 października 2014 roku. Więcej informacji dostępnych w FAQ (http://codedive.pl/#contest).

Udział w imprezie jest bezpłatny, aby jednak otrzymać bilet wstępu, należy zarejestrować się wcześniej na stronie www.codedive.pl. Dla uczestników, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym dniu w konferencji, organizatorzy zaplanowali transmisję on-line.

Zapraszamy!

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 07.07.2013
plusfontminusfontreloadfont