Print Friendly, PDF & Email

Ferie zimowe w "Humanitarium" – zapraszamy na multimedialną przygodę z nauką (informacja o rezerwacji biletów)

Ferie zimowe we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku zbliżają się wielkimi krokami, a przed najmłodszymi dwa tygodnie odpoczynku od szkolnych obowiązków. Zapraszamy do wizyty w „Humanitarium. Ogrodach Doświadczeń” na Kampusie Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. To idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu w sposób przyjemny, a jednocześnie kreatywny.

„Humanitarium. Ogrody Doświadczeń” to unikatowe w skali naszego regionu centrum nauki, gdzie można odkrywać tajemnice ludzkiego ciała poprzez multimedialną zabawę. Naszych gości czeka prawdziwa przygoda – będą mogli zwiedzać wystawę wszystkimi zmysłami. Wszystko będzie można nie tylko zobaczyć, ale też dotknąć, usłyszeć, powąchać…

Aktualne godziny pracy Humanitarium są podane tutaj. Natomiast od 17 stycznia br., czyli od najbliższego wtorku, na naszych gości czekamy w dni robocze (od wtorku do piątku) w godz. 15-17:30 (ostatnie wejście o godz. 15:40), a w weekendy w godz. 10-19 (ostatnie wejście o godz. 17:40). Bilety można rezerwować przez Internet, za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie http://humanitarium.pl/rezerwacje.html, a także (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-11) w sekretariacie „Humanitarium. Ogrodów Doświadczeń” pod nr. telefonu (71) 711 26 03. Natomiast szczegółowy cennik znajdą Państwo TUTAJ.

Na naszych weekendowych gości czekają dodatkowe atrakcje. Oprócz mnóstwa fascynujących, interaktywnych eksponatów, przygotowaliśmy także darmowe mini-pokazy w laboratoriach. A już w następny weekend, z okazji Dnia Dziadka, szykujemy dodatkowe niespodzianki dla dziadków z wnukami.

Serdecznie zapraszamy do „Humanitarium. Ogrodów Doświadczeń”!

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 29.06.2014
plusfontminusfontreloadfont