Print Friendly, PDF & Email

"Humanitarium. Ogrody Doświadczeń" – informacja o biletach

We wtorek (20 grudnia br.) w Kampusie Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ otwarto centrum nauki „Humanitarium. Ogrody Doświadczeń”.

Rezerwacji biletów można dokonać w kasie Humanitarium pod numerem telefonu (71) 711 26 03 lub na stronie internetowej http://www.humanitarium.pl/odwiedziny.html, gdzie znajdą Państwo informacje o godzinach otwarcia Humanitarium i cennik biletów.

„Humanitarium. Ogrody Doświadczeń” to centrum nauki oferujące interaktywną wystawę z elementami multimedialnymi, poświęconą człowiekowi i otaczającemu go środowisku. Stawiamy na bezpośrednie doświadczenie, naszą wystawę będzie się zwiedzać wszystkimi zmysłami. Wszystkiego będzie można dotknąć, usłyszeć, powąchać a nie tylko zobaczyć…

Motto: Zafascynować człowieka człowiekiem!

Misja:

– Pobudzenie chęci zrozumienia zasad działania ludzkiego ciała i umysłu oraz ciekawości i szacunku do otaczającego nas świata!
– Bliskie spotkanie z nauką poprzez  zabawę i atrakcyjny program edukacyjny, wykorzystujący  interaktywne eksponaty i nowoczesne multimedia, służyć ma budowaniu społeczeństwa opartego na wiedzy!

Szczegółowe informacje o „Humanitarium. Ogrodach Doświadczeń”.

Serdecznie zapraszamy!

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 13.07.2014
plusfontminusfontreloadfont