Print Friendly, PDF & Email

Jacek Kibiłda z EIT+ stypendystą STSM w programie COST-TERRA

Z przyjemnością informujemy, że pracownik naukowy działu Information and Communication Technology (ICT) we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ Jacek Kibiłda został beneficjentem stypendium STSM (Short Term Scientific Mission) w programie COST-TERRA.

W ramach stypendium, Jacek Kibiłda przez dwa tygodnie będzie gościł na Trinity College w Dublinie. Podczas pobytu w stolicy Irlandii zajmie się realizacją opracowanego przez siebie programu badawczego, a jego opiekunem będzie prof. Luiz Da Silva, światowej sławy ekspert w zakresie radia kognitywnego oraz zastosowania teorii gier w radiokomunikacji.

Stypendium STSM przyznawane jest dla młodych naukowców. Celem tego programu jest promowanie celów naukowych akcji COST-TERRA, a także współpracy pomiędzy instytucjami naukowymi z krajów członkowskich COST-u. To m.in. przygotowanie scenariuszy opracowania i wykorzystania innowacyjnych modeli biznesowych oraz rozwój technologii radia kognitywnego.

Pobierz link na telefon komórkowy (aby pobrać, należy wcześniej zainstalować czytnik kodów, np. z Android Market Apple AppStore czy Ovi Store Nokii):

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 24.09.2014
plusfontminusfontreloadfont