Zarząd

Print Friendly, PDF & Email

Zarząd

ZARZĄD
PORT POLSKIEGO OŚRODKA ROZWOJU TECHNOLOGII

PREZES ZARZĄDU

Piotr Dytko Wrocławskie Centrum Badań EIT+

Piotr Dytko

 

Menadżer z bogatym doświadczeniem w sektorze prywatnym i publicznym. Absolwent Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii oraz Politologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył także studia doktoranckie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowe studia z zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Przed rozpoczęciem pracy w PORT Polskim Ośrodku Rozwoju Technologii zarządzał jednostkami ochrony zdrowia, zaś przez ostatnie dwa lata kierował głównym ośrodkiem badawczym grupy kapitałowej KGHM – KGHM Cuprum.

Prowadził zajęcia jako wykładowca akademicki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz innych uczelniach niepublicznych, w zakresie nauki o państwie i prawie, prawoznawstwa, prawa administracyjnego, samorządów terytorialnych w Polsce i w Unii Europejskiej. W czasach studenckich, aktywnie działający w samorządzie studentów i doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego, w latach 2006 – 2010 radny gminy Długołęka, a obecnie, od 2014 r. radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Uczestnik oraz prelegent na licznych konferencjach oraz kongresach tematycznych. Prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci.

Funkcję Prezesa Zarządu PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii pełni od 12 marca 2018 r.

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY, PROKURENT
PORT POLSKIEGO OŚRODKA ROZWOJU TECHNOLOGII

EIT+

 

 

Zapisz

Zapisz

dr Andrzej Dybczyński

 

Menadżer i naukowiec z ponad 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniu, w tym jednostkami o charakterze badawczo – naukowym. Doktor nauk humanistycznych.

Uzyskał tytuły magistra kulturoznawstwa i politologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz ukończył Podyplomowe Studia Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej. Odbył praktykę na Georgetown University w Waszyngtonie dedykowaną zarządzaniu organizacjami naukowymi. Obecnie słuchacz studiów Master of Business Administration na Franklin University (USA).

Pracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego od roku 2002 do dziś. Zastępca Dyrektora Instytutu Politologii na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2005 – 2012. Kierownik Podyplomowego Studium Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej w latach 2009 – 2014. Senator Uniwersytetu Wrocławskiego w latach 2008 – 2012. Ekspert Forum Debaty Publicznej Kancelarii Prezydenta RP w latach 2013 – 2015. Konsultant Ministerstwa Obrony Narodowej w latach 2013 – 2015. Menedżer w firmie IBM w latach 2014 – 2017, odpowiadający za organizację i nadzór nad pionem wsparcia zespołów projektowych na półkuli zachodniej. Dyrektor Zarządzający w KGHM Cuprum Sp. z o.o. do lutego 2018 roku.

Autor książek i artykułów naukowych z obszaru stosunków międzynarodowych i negocjacji.

Print Friendly, PDF & Email
plusfontminusfontreloadfont