Print Friendly, PDF & Email

Konferencja "European Research Infrastructures for Innovation and Development ERIFID 2011" w EIT+

Już tylko miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia trzeciej międzynarodowej Konferencji „European Research Infrastructures for Innovation and Development ERIFID 2011”, organizowanej przez Wrocławskie Centrum Badań EIT+. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2011 r. we Wrocławiu, na Kampusie Pracze (siedzibie EIT+) przy ul. Stabłowickiej 147.

Tegoroczna konferencja tematycznie skupiona będzie wokół zagadnień związanych z innowacyjnymi centrami badawczymi oraz regionalnymi klastrami technologii”.

Jej celem jest wymiana doświadczeń w zarządzaniu i modele działania dużych projektów badawczo-rozwojowych finansowanych przez Unię Europejską, a także prezentacja możliwości rozwoju nowych technologii i innowacji.

Prelegentami i uczestnikami konferencji będą przedstawiciele europejskich, krajowych i lokalnych władz, a także reprezentanci centrów naukowych i firm z Polski, Finlandii, Korei Południowej, Izraela czy USA.

Szczegółowe informacje o konferencji ERIFID 2011, w tym agendę obrad i listę gości oraz panelistów, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej konferencji www.port.org.pl/erifid/. Na stronie przygotowano też formularz rejestracyjny, dzięki któremu w szybki i wygodny sposób będą mogli Państwo zgłosić chęć udziału w konferencji.

Rejestracja na konferencję ERIFID 2011 trwa do 30 listopada br. Udział w konferencji jest bezpłatny, a jej językiem roboczym będzie język angielski.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tegorocznej edycji konferencji ERIFID 2011 i wykorzystania szansy do poznania doświadczeń najlepszych specjalistów i ośrodków z branży R&D z całego świata.

Więcej informacji o konferencji ERIFID 2011 na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia www.port.org.pl/erifid/.

Na konferencję ERIFID 2011 można się też zapisywać za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

***

Honorowy patronat nad konferencją ERIFID 2011 objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Patronem konferencji ERIFID 2011 jest Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 09.08.2014
plusfontminusfontreloadfont