Print Friendly, PDF & Email

Konferencja Innowacje w Polsce: Nauka rozpędza biznes 29 Października 2015

„Gazeta Wyborcza” wraz z Wrocławskiem Centrum Badań EIT+ oraz pozostałymi partnerami zapraszają na wydarzenie w ramach akcji społecznej „ILAB – Laboratorium innowacji”. W czwartek 29 października w Warszawie w siedzibie „Gazety Wyborczej” przy ul. Czerskiej 8/10 porozmawiamy o tym, jak sprawić, by współpraca między nauką a biznesem w Polsce była efektywna.

Zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców i przedstawicieli polskiej nauki. Jednym z elementów spotkania będzie również panel dyskusyjny „Zaufanie i współpraca – jak zbliżyć do siebie naukę i gospodarkę”. Do udziału w nim zaproszono Lenę Kolarską-Bobińską – ministra nauki i szkolnictwa wyższego, Janusza Piechocińskiego – wicepremiera, ministra gospodarki, Herberta Wirtha – prezesa zarządu KGHM Polska Miedź S.A., prof. Tadeusza Więckowskiego, rektora Politechniki Wrocławskiej oraz prof. Jerzego Langera – prezesa zarządu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. Tematem dyskusji będzie współpraca pomiędzy nauką a biznesem. Podczas panelu zastanowimy się, dlaczego wciąż gospodarka i nauka są oddalone i co trzeba zmienić, aby przybliżyć je do siebie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale trzeba wcześniej zarejestrować się na stronie www.ilabwarszawa.evenea.pl. Szczegółowy program znajduje się na stronie rejestracji. Więcej o naszej akcji można przeczytać na wyborcza.pl/innowacje.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: , Opublikowano: 27.10.2015
plusfontminusfontreloadfont