Konferencja NanoTox – Bezpieczeństwo stosowania nanomateriałów

Print Friendly, PDF & Email

Konferencja NanoTox – Bezpieczeństwo stosowania nanomateriałów

Ze względu na rosnącą popularność nanomateriałów oraz ich obecność w innowacyjnych produktach i niemal w każdej dziedzinie życia, niezbędne jest zdobycie wiedzy o bezpieczeństwie ich stosowania oraz ich interakcji z otoczeniem. Osoby bezpośrednio związane z wytwarzaniem innowacyjnych materiałów, zarówno ich sprzedawcy, jak i nabywcy, powinni mieć dostęp do rzetelnej wiedzy na temat charakterystyki nanomateriałów oraz bezpieczeństwa dla naszego zdrowia i środowiska. Ogromne znaczenie ma zatem uświadomienie potencjalnych zagrożeń wynikających ze stosowania tych materiałów, jak również dobór dobrze ugruntowanych, sprawdzonych metod badawczych do oceny tych właściwości. Dlatego proponujemy Państwu  udział w bezpłatnej konferencji poświęconej zagadnieniom bezpieczeństwa nanocząstek, które stanowią elementy nowych materiałów.

Partnerami wydarzenia są: Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET, TÜV SÜD Polska Sp. z o.o. oraz NanoPure. Konferencja jest współfinansowana ze środków Miasta Wrocławia w ramach programu Wrocławskie Konferencje Naukowe.

TERMIN
24 października 2017 r.

MIEJSCE:
Wrocławskie Centrum Badań EIT+
Budynek nr 1 (wejście główne)
Sala Konferencyjna (I piętro)
ul. Stabłowicka 147
Wrocław

UCZESTNICY:
Zapraszamy osoby związane z przemysłem – przedsiębiorców zainteresowanych badaniami i charakteryzacją nanomateriałów, pracowników działów kontroli jakości w firmach produkcyjnych, pracowników naukowych uczelni technicznych.

PROGRAM:

DODATKOWE INFORMACJE:
Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja od 01.08.2017 r.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: komunikacja@eitplus.pl.
Organizatorzy informują, iż w przypadku rezygnacji z udziału w konferencji na 3 dni robocze przed wydarzeniem, uczestnik spotkania będzie zobowiązany ponieść koszty rezerwacji miejsca w wysokości 300,00 zł brutto od zgłoszonej osoby.

Zgłoszenie powinno zawierać informacje:

  • Imię i nazwisko
  • Pełną nazwę firmy/instytucji wraz z adresem
  • Adres email
  • Numer telefonu

KONTAKT:
Wrocławskie Centrum Badań EIT+
ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław
Anna Kolbe-Panek:+48 502 397 298
Klaudia Piątek: +48 519 186 532
komunikacja@eitplus.pl | Pon.-Pt. 8:00 – 16:00

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Klaudia Piątek, Opublikowano: 04.10.2017
plusfontminusfontreloadfont