Print Friendly, PDF & Email

Konferencja Zarządzania Projektami PMI Wrocław 2015

Jak sprawnie realizować projekty, najlepsze praktyki i skuteczne rozwiązania – to niektóre tematy, o których rozmawiać będą uczestnicy II Konferencji Zarządzania Projektami PMI Wrocław 2015. Wrocławskie Centrum Badań EIT+ będzie reprezentowane w tym dniu przez Patrycję Radek – Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Przemysława Hałuba – Menedżera ds. Kluczowych Klientów.

Konferencja organizowana jest dla wszystkich, którzy zainteresowani są tematyką profesjonalnego prowadzenia projektów. Project management jest uznanym i stosowanym przez organizacje na całym świecie sposobem skutecznej realizacji przedsięwzięć i celów. Tylko w samym Wrocławiu swoje centra kompetencyjne w tej dziedzinie rozwijają takie światowe korporacje jak Credit Suisse, HP, Atos czy IBM, a profesjonalne zarządzanie projektami odgrywa także coraz większą rolę w firmach polskich oraz administracji publicznej i podległych jej jednostkach.

Swoimi sukcesami na tym polu może pochwalić się również Wrocławskie Centrum Badań EIT+, które jako pierwsze centrum badawczo-rozwojowe w Polsce z sukcesem wdraża nie tylko własny model zarządzania, ale również rozwija strategię sprzedaży swoich produktów oraz technologii. Podczas konferencji doświadczeniami w tym zakresie podzielą Patrycja Radek – Z-ca Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Przemysław Hałub – Menedżer ds. Kluczowych Klientów, którzy opowiedzą o Product Development z wykorzystaniem metody Design Thinking.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali również:

Beata Ilnicka, kierownik Wydziału Wdrażania Strategii – KGHM Polska Miedź S.A.

dr Partick Marsch, manager – Radio Research – Nokia

Grzegorz Szałajko, menedżer projektów i doradca strategiczny

Spotkania odbędą się 16 i 17 kwietnia w centrum konferencyjnym hotelu Ibis Styles.

Informacja na temat Konferencji PMI Wrocław 2015 – www.pmi.wroclaw.pl

Patrycja Radek

Od czerwca 2011 r. związana z Departamentem Rozwoju Biznesu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+, gdzie obecnie odpowiada za strategiczny rozwój biznesowy firmy w obszarze sprzedaży i marketingu, budowanie polityki sprzedaży usług badawczych, kreowanie polityki marketingowej i promocyjnej spółki. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej (specjalność: Biotechnologia) oraz Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej (specjalność: Zarządzanie i Marketing). Certyfikowany menedżer projektów zgodnie ze standardem IPMA. Certyfikowany trener biznesu. Absolwentka Programu TOP500 Innovators na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego (zarządzanie strategiczne).

Przemysław Hałub

Odpowiada za kontakty z kluczowymi klientami. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, stypendysta Uniwersytetu Humboldta w Berlinie oraz Felix Porsch – Johannes Denk – Stiftung w Monachium. Ukończył menedżerskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu z zakresu zarządzania projektami, a także na kierunku Zarządzanie wartością – inwestycje, rozwój, giełda. W roku 2011 uczestniczył stażu Ministerstwa Nauki i Szkolictwa Wyższego w ramach programu „Top 500 Innovators” na Uniwersytecie Stanforda.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 16.04.2015
plusfontminusfontreloadfont