Print Friendly, PDF & Email

Krzysztof Sachs w Zarządzie Wrocławskiego Centrum Badań EIT+

Nowy Wiceprezes wzmocni obszar współpracy z zagranicą oraz przemysłem.

 

Od 1 sierpnia br. we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ na stanowisku Wiceprezesa Zarządu rozpocznie pracę Krzysztof Sachs.

To bardzo ważne wydarzenie dla Spółki, ponieważ osobista decyzja Pana Krzysztofa o wejściu do Spółki na obecnym etapie jej rozwoju, jest bardzo czytelnym sygnałem, co do przyszłości i kierunku rozwoju naszego Centrum. Pan Krzysztof Sachs dobrze zna EIT+. To finansista z doświadczeniem i budowanymi przez lata kontaktami w wielkim biznesie, zarówno w spółkach kontrolowanych przez państwo jak i spółkach prywatnych – mówi prof. Jerzy Langer, Prezes Zarządu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. – Z sukcesem kończymy budowę Kampusu Pracze, uruchamiamy nowe laboratoria oraz projekty, liczymy, że wiedza i doświadczenie Pana Sachsa we współpracy z firmami o globalnym znaczeniu a także mocno probiznesowe podejście ogromnie wzmocni nasze działania w tym zakresie.

Przez ostatnie osiem lat Krzysztof Sachs pełnił funkcję Dyrektora biura Ernst & Young we Wrocławiu i był odpowiedzialny za kluczowych klientów, strategię rynkową, zarządzanie zespołem oraz współpracę
z organizacjami biznesowymi. Jako doradca współpracował z wieloma międzynarodowymi koncernami, m.in. Siemens, Nokia, Ericsson, Bosch, Santander i McDonalds, a także z największymi polskimi firmami, m. in. KGHM, Polskie Porty Lotnicze, Polska Żegluga Morska i PGE. Brał udział w wielu najważniejszych operacjach gospodarczych w Polsce.

ATF_3666.1

Krzysztof Sachs

Wiceprezes Zarządu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Klaudia Piątek, Opublikowano: 31.07.2015
plusfontminusfontreloadfont