Wynajem powierzchni laboratoryjnej

Print Friendly, PDF & Email

Wynajem powierzchni laboratoryjnej

Oferujemy firmom zarówno małe powierzchnie laboratoryjne i biurowe do rozwoju mikro spółek technologicznych, jak i powierzchnie dedykowane centrom B+R dużych firm. EIT+ umożliwia dostęp do wszystkich laboratoriów i jest nastawiony na świadczenie usług badawczych. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia klientom outsourcing i obniżenie kosztów działalności dzięki wykorzystaniu w ramach zleconych potrzeb usług badawczych.

Łączna powierzchnia, którą przeznaczamy na wynajem to około 2 000 m2. Wnętrza te są wyposażone w nowoczesne meble laboratoryjne, dygestoria, i podstawowy sprzęt laboratoryjny. Istnieje możliwość na wyłączne potrzeby sprzetu specjalistycznego czy dostęp godzinowy do laboratoriów EIT+.

Możliwe jest uczestnictwo przy pomiarach wraz z operatorem i wiele innych udogodnień, które zapewnia bliskość EIT+, takich jak dostęp do wydarzeń naukowych i popularyzujących naukę czy wynajem salek konferencyjnych.

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie dostosować wyposażenie pod wymagania konkretnego klienta, a także organizować i prowadzić centrum B+R pod potrzeby klienta biznesowego.

Oferta wynajmu pomieszczeń czystych w Laboratorium Nanotechnologii Struktur Półprzewodnikowych Wrocławskiego Centrum Badań Eit+

Nasi najemcy

Kontakt

Departament Rozwoju Biznesu   tel. 71 720 16 45

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 11.02.2015
plusfontminusfontreloadfont