Print Friendly, PDF & Email

Międzynarodowa biotechnologia w północnej Francji – Biofit 2010

Biofit jest nową międzynarodową imprezą biotechnologiczną mającą na celu stymulowanie i ułatwianie transferu technologii oraz wspólnych projektów w sektorze life-sciences.

Naukowcy, przedstawiciele przemysłu, łącznie z praktykami w zakresie transferu technologii, własności intelektualnej i licencjonowania mieli w czasie Biofit okazję do dyskusji na temat najlepszych praktyk, know-how i maksymalizacji możliwości zawierania sojuszy dzięki platformie parteringowej.

W tym roku w Biofit wzięli udział przedstawiciele największych firm farmaceutycznych takich jak: sanofi-aventis, Johnson&Johnson, Takeda Pharmaceuticals, Abbott, Merck & co. Czy Merieux Development.
Wśród osobistości, znalazły się takie sławy jak G. Steven Burrill (któremy swój sukces zawdzięczają min. Amgen i Genentech), John Hodgson (redaktor Nature Biotechnology) czy Bertrand Loubaton i Emmanuel Chantelot.

Wśród delegatów z ponad 300 firm I instytucji znaleźli się także przedstawiciele Polski – EIT+ oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 29.11.2014
plusfontminusfontreloadfont