Print Friendly, PDF & Email

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki naboru do programu Top 500 Innovators

Osiemdziesięciu specjalistów z całej Polski weźmie udział w tegorocznej edycji programu Top 500 Innovators, realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W tym gronie znalazło się dziewięciu przedstawicieli Wrocławskiego Centrum Badań EIT+.

W ramach tegorocznej edycji programu Top 500 Innovators przewidziano dwa cykle szkoleń: pierwszy z nich rozpocznie się w kwietniu, a drugi w październiku br. Komisja rekrutacyjna z grona ponad 150 aplikujących wyłoniła 80 osób, wśród nich dziewięciu przedstawicieli Wrocławskiego Centrum Badań EIT+: Piotra Szymańskiego, dr Barbarę Łanię-Pietrzak, dr. Cezarego Iwana, Marcina Ciuka, Elżbietę Grodzką, dr inż. Katarzynę Koclegę, Alicję Lindert-Zyznarską, Elżbietę Mrozek i dr. Pawła Wielgusa.

W 2012 r. odbędzie się druga już edycja międzynarodowego programu Top 500 Innovators. Jego uczestnicy wezmą udział w trwającym dwa miesiące cyklu stażowo-szkoleniowym na najlepszych uczelniach świata, notowanych na czołowych lokatach w rankingu szanghajskim. Dzięki programowi jego beneficjenci będą mogli poznać tajniki procesu skutecznej komercjalizacji wiedzy, prowadzonego przez renomowane uczelnie wyższe i ekspertów światowej klasy.

Lista przyjętych do drugiej edycji programu Top 500 Innovators (POBIERZ PLIK)

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 23.05.2014
plusfontminusfontreloadfont