Print Friendly, PDF & Email

MIT Enterprise Forum Poland – program akceleracyjny dla start-up`ów

Commercialization-Loop-MITEFMIT Enterprise Forum Poland to program akceleracyjny, który ma na celu wyłonienie i wsparcie najciekawszych start-upów technologicznych w Polsce. To oznacza, że młodzi naukowcy i startupowcy mają szansę dołączyć do jednej z największych technologicznych społeczności na świecie. Rekrutacja do programu potrwa do 30 listopada br.

W tym roku program realizuje cztery ścieżki branżowe: technologii finansowych, w które zaangażował się bank PKO BP, energetyki z udziałem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, surowcową – z KGHM Cuprum sp. z o.o. oraz zdrowia z Grupą Adamed. Do programu mogą się zgłosić zarówno istniejące, młode polskie firmy z branży technologicznej, jak i zespoły, które dopiero mają pomysł na nowy biznes. Jury złożone z międzynarodowych inwestorów i mentorów wybierze 25 najlepszych start-upów.

Udział w programie daje jego uczestnikom możliwość skorzystania ze wsparcia międzynarodowego zespołu mentorów i doświadczonych ekspertów, współpracę z MIT Technology Review, a także networking w rozległym ekosystemie innowacji skupionym wokół Massachusetts Institute of Technology. Więcej na stonie MIT Enterprise Forum Poland.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Klaudia Piątek, Opublikowano: 08.11.2016
plusfontminusfontreloadfont