Print Friendly, PDF & Email

Nowe odcinki programu "Praca, biznes, innowacje" o EIT+ w TVP Wrocław

Na antenie TVP Wrocław wyemitowano kolejne odcinki programu „Praca, biznes, innowacje” o Wrocławskim Centrum Badań EIT+.

Pierwsza z prezentowanych przez nas audycji opisuje badania naukowe realizowane w ramach wdrażanych przez EIT+ projektów: BioMed i Nanomat. Współpracujący z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ pracują m.in. nad innowacyjnymi lekami stosowanymi w terapii nowotworów.

Drugi z odcinków, który prezentujemy, poświęcony jest dwóm wydarzeniom zorganizowanym przez EIT+ w grudniu ub.r. w Parlamencie Europejskim w Brukseli: multimedialnej wystawie „Research & Technology Between Us” oraz europejskim „Forum Academia to Industry”. Oba przedsięwzięcia odbyły się dzieki zaproszeniu Pani Europoseł Lidii Geringer de Oedenberg, a patronat honorowy nad nimi objął Parlament Europejski kierowany przez prof. Jerzego Buzka.

Oba odcinki programu „Praca, biznes, innowacje” moga Państwo obejrzeć poniżej. Wszystkie audycje zaprezentowane w ramach cyklu są też dostępne w kanale filmowym EIT+ w serwisie YouTube.

Ósmy odcinek programu „Praca, biznes, innowacje” w TVP Wrocław:

Dziewiąty odcinek programu „Praca, biznes, innowacje” w TVP Wrocław:
 


***

Program „Praca, biznes, innowacje” przygotowuje TVP Wrocław.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 28.06.2014
plusfontminusfontreloadfont