Print Friendly, PDF & Email

Nowe zdjęcia z rozbudowy Kampusu Pracze EIT+ (Dolnośląskiego Centrum Materiałów i Biomateriałów)

Nasze laboratoria, budowane w ramach projektu Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów (DCMiB), rosną jak na drożdżach. Przygotowaliśmy dla Państwa galerię najnowszych zdjęć z postępów w realizacji tej inwestycji.

W każdym z obiektów, który uwieczniliśmy dla Państwa na zdjęciach, powstaną nowoczesne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do badań bio- i nanotechnologicznych (szczegółowy opis laboratoriów jest dostępny tutaj).

Na fotografiach mogą Państwo zobaczyć, jak postępują prace na budowie obiektu 9A, który powstaje całkowicie od podstaw. Gmach ten z każdym dniem wznosi się do góry, a na zdjęciach widać już pierwsze ściany. Rozbudowa Kampusu Pracze EIT+ obejmuje też gruntowną modernizację innych budynków: 1 B i C (czyli budynku z charakterystyczną wieżą), 7 i 9. Prace w pierwszym z wymienionych trwają od sierpnia ub.r.  Natomiast w marcu br. rozpoczął się kompleksowy remont budynków nr 7 i 9. W tych obiektach prace też nabierają tempa.

Prace w budynkach: 1 B i C oraz 9A wykonuje firma WROBIS S.A., natomiast za remont obiektów 7 i 9 odpowiada firma WARBUD S.A.

Galeria zdjęć z rozbudowy Kampusu Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+


 

ZOBACZ TEŻ: Rozbudowa Kampusu Pracze EIT+ (Dolnośląskiego Centrum Materiałów i Biomateriałów DCMiB).

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 09.04.2014
plusfontminusfontreloadfont