Print Friendly, PDF & Email

O "Humanitarium. Ogrodach Doświadczeń" w mediach

Otwarcie „Humanitarium. Ogrodów Doświadczeń” na Kampusie Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ odbiło się szerokim echem w mediach lokalnych, jak i krajowych.

Relacje z uroczystej inauguracji „Humanitarium. Ogrodów Doświadczeń”, w której wziął udział m.in. prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, wiceprezydenci: Wojciech Adamski i Adam Grehl, a także Prezes Zarządu EIT+ prof. Mirosław Miller, podały najważniejsze wrocławskie redakcje, m.in. „Gazety Wyborczej”, „Gazety Wrocławskiej”, Telewizji Polskiej Wrocław czy Radia Wrocław. Depesze z Kampusu Pracze opisujące pierwszy dzień pracy znalazły się również na łamach krajowych portali informacyjnych, m.in. w serwisie wyborcza.pl i wiadomości.onet.pl.

– Ważne, że wreszcie jest (takie centrum, jak wrocławskie Humanitarium – przyp. aut), bo wszędzie na świecie takie centra to miejsca skazane na sukces. Dlatego że pokazują naukę tak, jak często nie potrafi tego zrobić szkoła – atrakcyjnie i z pomysłem, nie karząc za błędy, nie pouczając, a podpowiadając i budząc pasję do własnoręcznego eksperymentowania – chwali w komentarzu projekt „Humanitarium. Ogrodów Doświadczeń” dziennikarka wrocławskiej „Gazety Wyborczej”.

Ciekawy materiał filmowy z otwarcia „Humanitarium. Ogrodów Doświadczeń” przygotował też portal internetowy tuWroclaw.com. Można go znaleźć pod tym linkiem.

Linki do relacji medialnych z otwarcia „Humanitarium. Ogrodów Doświadczeń” na Kampusie Pracze znajdą Państwo w sekcji „Media o nas”.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 10.07.2014
plusfontminusfontreloadfont