Print Friendly, PDF & Email

Ogłaszamy nabór do programu dofinansowania doktoratu w ramach Climate-KIC

Do 21 października br. można składać aplikacje na otwarcie przewodu doktorskiego finansowego w stu procentach przez międzynarodową organizację Climate-KIC w ramach platformy Land and Water.

Kpobrane (18)omisja oceniająca nadesłane aplikacje wybierze trzy zgłoszenia. Projekty badawcze prowadzone w ramach pracy doktorskiej zgłoszone do dofinansowania powinny:

–  posiadać potencjał komercjalizacji wyników pracy badawczej
– uwzględniać interdyscyplinarne zagadnienia i ujmować cele pracy w skali systemowej
– zapewniać możliwość włączenia doktoranta do szerszych zespołów studenckich  pracujących nad podobnymi zagadnieniami
– dopuszczać możliwość wspólnego nadzoru partnerów projektu nad zadaniami badawczymi realizowanymi w ramach doktoratu

Szczegółowe informacje o tematyce zakresu i tematyki badań znajdą Państwo w załączonym pliku.

Zgłoszenia należy wysyłać do 21 października br., do godz. 13. Aplikacje powinny być wypełnione na załączonym formularzu i przesłane drogą mailową na adres Ann-marie.Ryan@wur.nl. Informacje o osobach, których zgłoszenia zostały rozpatrzone pozytywnie, zostaną przesłane do aplikujących przed 2 listopada br. Wyróżnione przez Climate-KIC przewody doktorskie powinny zostać otwarte między 1 grudnia br. i 1 stycznia 2014 r.

Dodatkowe informacje na temat program dofinansowania młodych doktorantów można uzyskać pod adresami e-mail: Eric.Schellekens@arcadis.nl oraz w.buytaert@imperial.ac.uk. Zgodnie z zaleceniami Climate-KIC prosimy, aby w tego typu korespondencji dołączyć poczty elektronicznej Ann-Marie.Ryan@wur.nl.

***
Departament Klimatu i Energii Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku realizuje projekty w imieniu Climate-KIC, jednego z Węzłów Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT) z siedzibą w Budapeszcie.

fot. foter.com/ Mark (CC BY-NC-SA).

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 19.02.2015
plusfontminusfontreloadfont