Print Friendly, PDF & Email

Rozpoczynamy nabór uzupełniający do programu Pioneers into Practice 2013

Departament Klimatu i Energii Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ ogłasza nabór uzupełniający do tegorocznej edycji programu Pioneers into Practice.

Wyjazdy stażowe w ramach programu Pioneers into Practice odbędą się w listopadzie br. Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić formularz rekrutacyjny, który jest dostępny TUTAJ. Do zgłoszenia należy dołączyć CV w języku angielskim.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2013 r. Należy je przesyłać do Pani Pauliny Drzastwy z Departamentu Klimatu i Energii EIT+:paulina.drzastwa@eitplus.pl.

W ramach stażu, oferujemy czterotygodniowy wyjazd projektowy do jednego z regionów biorących udział w programie: Hesji (Niemcy),Centralnych Węgier, Walencji (Hiszpania), West Midlands (Wielka Brytania) i Emilia-Romagna (Włochy). Podczas pobytu będą Państwo realizowali projekty związane z odnawialnymi źródłami energii, inteligentnymi systemami transportu zbiorowego, bezemisyjnymi systemami produkcji, budownictwem pasywnym, zasobami wodnymi i zielonymi w miastach, gospodarką odpadami, edukacją w zakresie przystosowania do zmian klimatu, itp.

Uczestnicy programu mogą liczyć na zwrot kosztów (do 5 tys. euro) na wydatki związane z wynagrodzeniem, podróżami, zakwaterowaniem i wyżywieniem. Tematyka odbywanych praktyk jest dostosowywana do potrzeb i możliwości uczestników staży.

Więcej informacji o programie Pioneers into Practice:http://www.port.org.pl/pl/pioneers_into_practice_%E2%80%93_edycja_2013/3089/.

pobrane (1)

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 19.02.2015
plusfontminusfontreloadfont