Print Friendly, PDF & Email

Odszedł od nas Pan dr inż. Jerzy Składzień

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 11 maja 2012 r. zmarł Pan dr inż. Jerzy Składzień. Przez wiele lat sprawował funkcję Dyrektora Departamentu Rozwoju Biznesu. Był jednym z głównych twórców koncepcji Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. Pracował w naszej Spółce od samego jej początku.

Pan Jerzy Składzień był dla większości z nas mentorem, a dla wszystkich wspaniałym przyjacielem. Był cudownym nauczycielem, zawsze gotowym wspierać nas swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą. Przy Jego udziale Wrocławskie Centrum Badań EIT+ zrealizowało wiele ważnych projektów, dzięki którym ranga naszej Spółki znacząco wzrosła. Był jednym z głównych twórców unikalnego modelu działania naszej firmy. 

W swojej karierze zawodowej Pan Jerzy przyczynił się do sukcesu wielu przedsięwzięć biznesowych, a jako wykładowca Politechniki Wrocławskiej wychował całe pokolenia wrocławskich studentów. Był człowiekiem pełnym energii, pasji i życiowej mądrości, kompetentnym i godnym zaufania, darzonym wielkim szacunkiem przez każdego, z kim miał okazję współpracować.

Będzie nam Go bardzo brakowało.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy wtorek (22 maja br.) o godz. 12.30 na cmentarzu przy ul. Smętnej we Wrocławiu. Natomiast Msza Święta w intencji pamięci Pana Jerzego rozpocznie się tego samego dnia o godz. 11:00 w kościele przy ul. Edwarda Wittiga 10 we Wrocławiu.

Kadra zarządzająca i zespół Wrocławskiego Centrum Badań EIT+

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 19.04.2014
plusfontminusfontreloadfont