Print Friendly, PDF & Email

"Ogrody Doświadczeń. Humanitarium" wyróżnione w konkursie "Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2012"

Z przyjemnością informujemy, że nasze „Ogrody Doświadczeń. Humanitarium” zwyciężyły w konkursie „Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2012”, ogłoszonym przez „Gazetę Wrocławską”!

Uczestnicy konkursu wyróżnili Humanitarium uznając, że nasze centrum rozrywki edukacyjnej to najważniejsza inwestycja podnosząca atrakcyjność turystyczną Dolnego Śląska zrealizowana w 2012 r.  A rywale byli znakomici – wyprzedziliśmy m.in. gruntownie odniowioną po remoncie Halę Stulecia we Wrocławiu i Most Rędziński na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Po zwycięstwie, Humanitarium zostanie zaprezentowane w tekście opublikowanym na łamach „Gazety Wrocławskiej”, a także w należących do niej portalach regionalnych z domeny naszemiasto.pl. W Humanitarium zawiśnie też okolicznościowa tablica z rekomendacją redakcji dla naszego centrum rozrywki edukacyjnej.

„Ogrody Doświadczeń. Humanitarium” otwarto w grudniu ub.r., w Kampusie Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. To wspólny projekt EIT+ i Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Humanitarium jest miejscem wyjątkowym na mapie Dolnego Śląska.

To pierwsze centrum multimedialnej nauki w naszym regionie, gdzie można poznać tajemnice człowieka i otaczającej go rzeczywistości za pomocą dotyku, smaku czy węchu. Nasi goście mają też do dyspozycji wiele multimedialnych eksponatów, dzięki którym bawiące się u nas dzieci mogą odkrywać świat nauki. A to nie koniec atrakcji czekających w Humanitarium. Nasi wykwalifikowani animatorzy prowadzą też szereg warsztatów naukowych dla dzieci, podczas których łączą wiedzę z zabawą.

Dziękujemy Państwu za głosy w konkursie „Gazety Wrocławskiej” i serdecznie zapraszamy do Humanitarium!

www.humanitarium.pl

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 12.02.2014
plusfontminusfontreloadfont