Print Friendly, PDF & Email

Potentat na rynku automatyki przemysłowej zainteresowany współpracą z EIT+

W dniu 19 maja 2011 r. Departament Nanotechnologii EIT+ na Kampusie Pracze odwiedzili przedstawiciele niemieckiej firmy JUMO GmbH & Co – światowego potentata w dziedzinie automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej.

W skład niemieckiej delegacji wszedł prezes i właściciel firmy Carsten Juchheim, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Bernhard Mueller oraz prezes polskiej filii JUMO GmbH & Co, Marek Trutowski.

Przedstawiciele firmy wysłuchali prezentacji o misji i działaniach Wrocławskiego Centrum Badań EIT+, Projekcie Kampusu Pracze. Poznali też możliwości współpracy w ramach Projektu NanoMat oraz Forum A2B, a także – w przyszłości – wspólnych projektów naukowo-badawczych w laboratoriach EIT+.

Firma JUMO to jeden z największych światowych producentów automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej. Jej sztandarowe produkty to nowoczesne czujniki, przetworniki i rejestratory temperatury, ciśnienia, pH, poziomu płynu i innych, jak również sondy, elektrody, przetworniki i inna armatura do pomiarów fizykochemicznych.
 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 16.10.2014
plusfontminusfontreloadfont