Print Friendly, PDF & Email

Prezentacje z konferencji Climate-KIC we Wrocławiu dostępne online

Na stronie internetowej Climate-KIC opublikowano wszystkie prezentacje z konferencji stowarzyszenia, która odbyła się w dniach 4-5 grudnia ub.r. we Wrocławiu. Zachęcamy do lektury.

W materiałach konferencyjnych konferencji Climate-KIC znajdą Państwo wiele interesujących materiałów. László Zentkó (koordynator Climate-KIC na Węgrzech) opowiadał o tym, w jaki sposób można kreować innowacje klimatyczne w europejskich regionach. Z prezentacji Lisy Dale (University of Birmingham) dowiedzą się Państwo, w jaki sposób jednostki publiczne mogą wspierać rozwój przedsiębiorstw pracujących nad innowacyjnymi technologiami dotyczącymi ochrony klimatu. Z kolei Bianca Dragomir (Valencian Energy Industries Association, Hiszpania) opowiedziała o najlepszych praktykach związanych z europejskim programem Pioneers Into Practice, na Dolnym Śląsku realizowanym przez Wrocławskie Centrum Badań EIT+.

Wymienione wyżej materiały, a także wiele innych interesujących prezentacji badaczy i ekspertów zajmujących się tematyką zrównoważonego rozwoju, znajdą Państwo pod tym linkiem.

ZOBACZ TEŻ:

Wrocław sercem europejskiej debaty o zrównoważonej gospodarce – podsumowanie konferencji Climate-KIC

Rozpoczęła się konferencja stowarzyszenia Climate-KIC we Wrocławiu

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 08.01.2014
plusfontminusfontreloadfont