Print Friendly, PDF & Email

Prezentacje z warsztatów EUR Industrial Symbiosis w EIT+ dostępne online

Przygotowaliśmy dla Państwa prezentacje z warsztatów dotyczących nowoczesnych metod gospodarowania odpadami. Zajęcia odbyły się w styczniu br. w Kampusie Pracze we Wrocławiu, w ramach międzynarodowego projektu Industrial Symbiosis.

W zajęciach wzięło udział prawie 30 uczestników, na co dzień zaangażowanych zarówno w projekty naukowe, jak i w działalność strice biznesową, związaną m.in. z tematyką innowacyjnych technologii służących środowisku naturalnemu. W Kampusie Pracze gościliśmy naukowców z Uniwersytetu Wrocławskiego i Politechniki Wrocławskiej, a także ekspertów  z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu. O tym, jak kreować współpracę przy gospodarowaniu odpadami, rozmawiali też przedstawiciele takich firm, jak Zetkama, TCC, Way2Success oraz Esperotia Energy Investments S.A. Kolejne zajęcia w ramach projektu Industrial Symbiosis planujemy zorganizować w kwietniu br.

Poniżej znajdą Państwo prezentacje Elżbiety Szlauer, Ewy Biłyk i dr. Przemysława Polaczka (wszyscy z Wrocławskiego Centrum Badań EIT+), a także naukowców Politechniki Wrocławskiej: Joanny Macyszyn, Marka Kozłowskiego oraz Karola Leluka. Zachęcamy do lektury.

Prezentacja Elżbiety Szlauer (Wrocławskie Centrum Badań EIT+):


Prezentacja Ewy Biłyk (Wrocławskie Centrum Badań EIT+):


Prezentacja dr. Przemysława Poloczka (Wrocławskie Centrum Badań EIT+):


Prezentacja Joanny Macyszyn, Karola Leluka i Marka Kozłowskiego (Politechnika Wrocławska):


Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 27.12.2013
plusfontminusfontreloadfont