Print Friendly, PDF & Email

Prezes Zarządu EIT+ prof. Mirosław Miller w wywiadzie dla portalu tuWroclaw.com

Prezez Zarządu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ prof. Mirosław Miller w wywiadzie dla portalu tuWroclaw.com opowiada o dotychczasowych osiągnięciach spółki i jej planach na przyszłość.

– Wrocławskie Centrum Badań EIT+ nie jest spółką lokalną, jest to organizacja, która działa na arenie międzynarodowej – współpracujemy z naukowcami z całego świata, pozyskujemy partnerów zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Singapurze. Nasza obecność na globalnym rynku nowych technologii jest promocją nie tylko naszych usług, ale także miasta Wrocławia i Polski. EIT+ buduje wizerunek stolicy Dolnego Śląska jako centrum innowacji i zaawansowanych technologii – wyjaśnia prof. Mirosław Miller.

W rozmowie z redakcją tuWroclaw.com prof. Miller opowiada też o wystawie EIT+ „Research & Technology Between Us” w Parlamencie Europejskim w Brukseli, realizacji projektu Dolnośląskiego Centrum Materiałow i Biomateriałów (DCMiB), a także o zaletach Wrocławia – miasta sprzyjającego rozwojowi nauki na wysokim poziomie.

Cały wywiad znajdą Państwo pod tym adresem internetowym.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 15.07.2014
plusfontminusfontreloadfont