Print Friendly, PDF & Email

Program o EIT+ w TVP Wrocław

Miło nam poinformować,  że Wrocławskie Centrum Badań EIT+ nawiązało współpracę z TVP Wrocław. Tym samym, rozpoczęliśmy emisję cyklu reportaży o EIT+, które nadawane będą na antenie TVP Wrocław w programie „Praca, biznes, innowacje” prowadzonym przez red. Wojciecha Piotrowskiego oraz red. Dariusz Literę.

Program „Praca, biznes, innowacje” emitowany jest na antenie TVP Wrocław raz w tygodniu,w poniedziałek (premiera o godz. 17:00). Na antenie stacji zaprezentowanych zostanie dziesięć reportaży dotyczących EIT+. Widzowie poznają projekty, które wdrażane są w Centrum, w tym Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów, NanoMat – Wykorzystanie nanotechnologii w nowoczesnych materiałach, BioMed – Biotechnologie i zaawansowane technologie medyczne oraz Akcelerator EIT+ spółek innowacyjnych o hybrydowym profilu branżowym.

Bohaterami kolejnych odcinków będą przedstawiciele EIT+. Opowiedzą o idei i zakresie prowadzonych projektów, postępach prac, obszarach działań, a przede wszystkich o osiąganych wynikach i możliwościach ich komercjalizacji.

Pierwszy reportaż można było obejrzeć na antenie TVP Wrocław 23 maja br. Zapraszamy do obejrzenia premierowego odcinka, dotyczącego projektu DCMiB.

Pierwszy odcinek programu „Praca, biznes, innowacje” o EIT+ w TVP Wrocław:

Kolejne audycje zostaną zaprezentowane 30 maja, 13 czerwca i 20 czerwca 2011 r.

Audycję „Praca, biznes, innowacje” przygotowuje TVP Wrocław.

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 13.10.2014
plusfontminusfontreloadfont