Print Friendly, PDF & Email

Projekt DCMiB w plebiscycie Telewizji Polskiej oraz Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Projekt „Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów Wrocławskie Centrum Badań EIT+” został zakwalifikowany do plebiscytu „Ale się zmieniło” organizowanego przez Telewizję Polską we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju. 

Jego celem jest ukazanie skali zmian, jakie zaszły w ciągu 10 lat obecności Polski w Unii Europejskiej oraz prezentacja najciekawszych projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich, w każdym z regionów Polski. W plebiscycie bierze udział tylko po 5 inwestycji z każdego województwa wybranych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Urzędy Marszałkowskie, dziennikarzy regionalnych i ekspertów. Głosowanie trwa od 14 do 29 kwietnia 2014 roku na stronie www.10latwue.tvp.pl.

Każdy z Nas w 3 krokach może zagłosować na jedną inwestycję w danym województwie:

Krok 1

Wybierz województwo na mapie. W każdym z regionów można zapoznać się z pięcioma inwestycjami dofinansowanymi z Funduszy Europejskich.

 

Krok 2

Poznaj bliżej wszystkie inwestycje i przekonaj się, jak Polska zmieniła się dzięki Funduszom Europejskim.

 

Krok 3

Zagłosuj na najlepszą Twoim zdaniem inwestycję, używając przycisku „głosuję”. Możesz wybrać tylko jeden projekt z każdego województwa.

 

Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane na początku maja 2014 r. oraz zaprezentowane na antenie TVP Regionalna. Zapraszamy serdecznie do głosowania na projekt „Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów Wrocławskie Centrum Badań EIT+”.

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 10.08.2013
plusfontminusfontreloadfont