Print Friendly, PDF & Email

Przedłużona rekrutacja do projektu Pioneers into Practice. Myślisz o ochronie klimatu? Zgłoś się!

Miło nam ogłosić, że rekrutacja do prestiżowego, międzynarodowego programu Pioneers into Practice została przedłużona do dnia 30 marca!

Zostań Hostem i zaproś do swojej firmy ekspertów! Program Pioneers into Practice to bardzo interesująca propozycja dla firm, które chciałyby zorganizować u siebie miesięczny, bezpłatny staż dla specjalistów w dziedzinie ochrony klimatu.

Korzyści, na jakie może liczyć Host to przede wszystkim pozyskanie dla swojej organizacji wysokiej klasy ekspertów (z kraju lub z zagranicy), którzy w ramach stażu będą dzielić się wiedzą i cennym doświadczeniem z dziedziny zielonych technologii, a ponadto: rozszerzenie bazy branżowych kontaktów oraz możliwość uzyskania dofinansowania do kolejnych projektów. Firma goszcząca stażystów nie ponosi żadnych kosztów udziału w programie poza kosztem wprowadzenie Pioniera w program stażu i zapewnienie mu miejsca pracy w organizacji.

Niech moc zielonych technologii będzie z wami! Firmy zainteresowane udziałem w programie jako Host zapraszamy do składania aplikacji do 30 marca!

Więcej informacji na stronie:
www.climate-kic.org

Koordynator programu

Emanuela Kubicka
Departament Energii i Klimatu

tel.:727 663 301

e-mail: emanuela.kubicka@eitplus.pl

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 23.03.2015
plusfontminusfontreloadfont