Print Friendly, PDF & Email

Przedstawiciele EIT+ na XV Międzyuczelnianych Targach Pracy Profesja

W czwartek (15 marca br.) przedstawiciele Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ gościli na XV Międzyuczelnianych Targach Pracy Profesja.

Przez kilka targowych godzin nasze stoisko odwiedziło bardzo wielu zainteresowanych EIT+ i pracą w naszej firmie studentów, badaczy i specjalistów w różnych dziedzinach. Opowiadaliśmy im o możliwościach rozwoju zawodowego, które gwarantuje EIT+.

Goście targów byli pod dużym wrażeniem unikatowego profilu działalności naszej firmy i misji, którą pełnimy. Opisywaliśmy im ideę, która legła u podstaw utworzenia EIT+, prezentowaliśmy też prowadzone przez nas badania i realizowane projekty, laboratoria budowane właśnie w naszym Kampusie Pracze, a także plany EIT+ na przyszłość. Goście targów byli również zainteresowani „Ogrodami Doświadczeń. Humanitarium”, które zostały otwarte w naszej siedzibie w grudniu ub.r.

Targi Pracy Profesja zwieńczył panel dyskusyjny pt. „Absolwent UWr na rynku pracy – sukces dzięki kompetencjom”. Udział w nim wzięli przedstawiciele firm zaproszonych do udziału w targach. Paneliści opowiadali studentom, jak kreować swoją ścieżkę kariery i jakie kompetencje są obecnie poszukiwane przez pracodawców. Wrocławskie Centrum Badań EIT+ w dyskusji reprezentowała Pani Monika Szymonek-Stec, kierująca w naszej firmie Działem Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Wszystkim naszym czwartkowym gościom serdecznie dziękujemy za wizytę, za ciepłe słowa i uznanie dla naszej pracy, a także za ogromny zastrzyk pozytywnej energii.

Organizatorem XV Międzyuczelnianych Targów Pracy Profesja było Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego. Obok Wrocławskiego Centrum Badań EIT+, udział w nich wzięły cenione marki, takie jak Google, HP i Hamilton.

Zdjęcia z piętnastej edycji Międzyuczelnianych Targów Pracy Profesja znajdą Państwo na naszej stronie na Facebooku.

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 24.05.2014
plusfontminusfontreloadfont