Print Friendly, PDF & Email

Przedstawiciele EIT+ spotkają się ze studentami i absolwentami Uniwersytetu Wrocławskiego

W najbliższy wtorek (24 kwietnia br.) przedstawiciele Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ spotkają się ze studentami i absolwentami Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wtorkowe spotkanie odbędzie się w uczelnianym Biurze Karier (ul. Szczytnicka 11, sala nr 26 na parterze) i potrwa w godz. 14:40 – 16:40. Wrocławskie Centrum Badań EIT+ zaprezentują pracownicy Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi: Pani Daria Lewandowska (specjalista ds. Employer Branding) i Pan Kamil Stefańczak (główny specjalista ds. personalnych).

Podczas spotkania jego uczestnicy dowiedzą się, jaka jest specyfika pracy we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ – wyjątkowej w skali kraju placówce badawczo-rozwojowej, wdrażającej m.in. wart ok. 140 mln euro projekt infrastrukturalny Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów (DCMiB). Nasi przedstawiciele opowiedzą też o charakterystyce procesu rekrutacji do naszej firmy, a także o tym, jaki profil wykształcenia jest najbardziej ceniony w EIT+.

Spotkanie adresowane jest do studentów oraz nieaktywnych zawodowo, niezarejestrowanych jako bezrobotni w Powiatowym Urzędzie Pracy absolwentów następujących kierunków: chemii, biologii i biotechnologii.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z pracownikami Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ na Uniwersytecie Wrocławskim zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału. Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wtorkowe spotkanie odbędzie się w ramach realizowanego przez Uniwersytet Wrocławski projektu „„Absolwent UWr na rynku pracy – sukces dzięki kompetencjom”. Serdecznie zapraszamy!

Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Szczytnickiej 11 na mapie:


View Larger Map

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 04.05.2014
plusfontminusfontreloadfont