Print Friendly, PDF & Email

Przyjaciel EIT+ i najbezpieczniejszy samochodowy fotelik dziecięcy na świecie

Wspierający Wrocławskie Centrum Badań EIT+ od wielu lat naukowiec Pan Janusz Liberkowski opracował nowoczesny samochodowy fotelik dziecięcy. Jego projekt przeszedł pomyślnie ponad 100 prób badawczych. Wynika z nich, że to najbezpieczniejszy na świecie fotelik do przewożenia dzieci w aucie. Głosując na wynalazek Pana Liberkowskiego w internecie można sprawić, że fotelik ten będzie sprzedawany w sklepach jednej z największych globalnych korporacji handlowych.

Opracowany przez Pana Janusza Liberkowskiego fotelik dziecięcy nazywa się „Anecia”. Zaprzyjaźniony z EIT+ naukowiec zabiega o to, by rozpocząć regularną produkcję swojego wynalazku. Taką możliwość da mu kontrakt z amerykańską korporacją handlową Walmart. Aby tak się stało, fotelik „Anecia” musi się znaleźć w gronie dziesięciu produktów wybranych w głosowaniu przez internautów. Potrwa ono do 3 kwietnia br., a głos można oddać m.in. poprzez Facebooka i Twittera.

Szczegółowe informacje o produkcie opracowanym przez Pana Janusza Liberkowskiego oraz o możliwościach głosowania znajdą Państwo pod tym linkiem.

Jak działa stworzony i opatentowany przez Pana Janusza Liberkowskiego fotelik dziecięcy, można zobaczyć na poniższym filmie.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 22.05.2014
plusfontminusfontreloadfont