Print Friendly, PDF & Email

Rodzinny piknik "Akcja Aktywacja" w "Ogrodach Doświadczeń. Humanitarium"

 Konkursy sportowe, pokazy naukowe i wiele, wiele innych –  kto przyjdzie, nie będzie się nudził choćby przez sekundę. W najbliższą sobotę (22 września br.) w „Ogrodach Doświadczeń. Humanitarium” na terenie Kampusu Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ odbędzie się piknik rodzinny „Akcja Aktywacja”.

Zabawa w ramach pikniku rozpocznie się o godz. 12 i potrwa do godz. 16. Zespół naszych „Ogrodów Doświadczeń przygotował dla Państwa mnóstwo atrakcji, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. To m.in. treningi piłki nożnej, koszykówki i fitnessu, a także warsztaty naukowo-zdrowotne. Do Państwa dyspozycji będzie zarówno uroczy park w pobliżu Humanitarium, jak i pomieszczenia naszego centrum rozrywki edukacyjnej.

„Ogrody Doświadczeń. Humanitarium” mieszczą się przy ul. Stabłowickiej 147A, na terenie Kampusu Pracze EIT+ (wjazd od ul. Prackiej). Wygodnie i szybko można też dostać się do nas koleją (stacja końcowa: Wrocław Pracze) oraz wrocławską komunikacją miejską (autobus 103 w kierunku Pracz Odrzańskich i autobus 403 w kierunku Leśnicy).

Serdecznie zapraszamy!

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 18.02.2014
plusfontminusfontreloadfont