Print Friendly, PDF & Email

Specjalne atrakcje w "Ogrodach Doświadczeń. Humanitarium" na Dzień Ojca

W sobotę (23 czerwca br.) wszyscy ojcowie obchodzić będą swoje święto. Zachęcamy, by święto każdego taty spędzić wraz z dzieckiem w naszych „Ogrodach Doświadczeń. Humanitarium”. Przygotowaliśmy specjalne atrakcje, które uczynią ten dzień wyjątkowym.

Na Dzień Ojca przygotowaliśmy wyjątkowe warsztaty, w których każdy tata będzie mógł wziąć udział razem ze swoją pociechą. I wspólnie odkrywać tajemnice nauki, łącząc edukację z zabawą.

Nie zabraknie też konkursów sprawnościowych, do udziału w których zapraszamy zespoły złożone z ojca i dziecka. Dla uczestników naszych zabaw oraz zawodów przewidzieliśmy moc upominków.

Szczegółowy program Dnia Taty w „Ogrodach Doświadczeń. Humanitarium” (sobota, 23 czerwca br.):

11:30 – warsztat
12:00 – konkurs sprawnościowy
14:00 – warsztat
14:00 – konkurs sprawnościowy
16:00 – warsztat
16:00 – konkurs sprawnościowy

Do konkursu sprawnościowego zapraszamy zespoły złożone z taty z dzieckiem. By wziąć udział, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa w zawodach w kasie Humanitarium.

Jeśli chcą Państwo uczynić tegoroczny Dzień Ojca wyjątkowym, serdecznie zachęcamy do wizyty w Humanitarium. Gwarantujemy wiele radości i niezapomniane wrażenia. Serdecznie zapraszamy w sobotę (23 czerwca br.), w godz. 11:30 – 16.

Jak dojechać do Humanitarium?

„Ogrody Doświadczeń. Humanitarium” mieszczą się przy ul. Stabłowickiej 147A we Wrocławiu, na terenie Kampusu Pracze EIT+. Dojechać można zarówno autem, jaki komunikacją miejską (autobus linii 103 w kierunku Pracz Odrzańskich i 403 w kierunku Leśnicy) oraz koleją (stacja Wrocław Pracze, kierunek Wołów/Głogów/Zielona Góra).


Wyświetl większą mapę

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 26.03.2014
plusfontminusfontreloadfont