Print Friendly, PDF & Email

Specjalne atrakcje w Ogrodach Doświadczeń. Humanitarium podczas Nocy Muzeów we Wrocławiu

Noc Muzeów we Wrocławiu to znakomita okazja, aby odkryć ciekawe miejsca w stolicy Dolnego Śląska. Specjalne atrakcje dla gości tego wydarzenia przygotowaliśmy także w naszych Ogrodach Doświadczeń. Humanitarium.

Tegoroczna Noc Muzeów we Wrocławiu odbędzie się 18 maja. Nasze Humanitarium będzie można zwiedzić za darmo w godz. 18-22. W tym czasie odbędzie się sześć wycieczek po interaktywnej wystawie – każda potrwa ok. 40 minut i będzie zwieńczona specjalnym pokazem.

Podczas Nocy Muzeów w 2012 r. wystawa w Humanitarium cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku, aby zapewnić każdemu z naszych gości możliwość komfortowego zwiedzania wystawy, przygotowaliśmy pulę bezpłatnych biletów, które można było zamówić przez internet. Wejściówki rozeszły się jak świeże bułeczki. Dlatego podczas tegorocznej Nocy Muzeów zwiedzanie Humanitarium bez biletu będzie możliwe tylko w przypadku, jeśli zwolnią się zarezerwowane wcześniej miejsca.

Natomiast 18 maja w godz. 10-16 Humanitarium będzie można zwiedzić, kupując bilet wstępu. W wejściówkę można się zaopatrzyć przez stronę internetową bilety.eitplus.pl.

Harmonogram wejść na interaktywną wystawę w Ogrodach Doświadczeń. Humanitarium znajdą Państwo tutaj. Natomiast szczegółowy program Nocy Muzeów we Wrocławiu znajdą Państwo na stronie internetowej wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do naszych Ogrodów Doświadczeń. Humanitarium.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 21.11.2013
plusfontminusfontreloadfont