Print Friendly, PDF & Email

Spotkanie projektu GRACE na Kampusie Pracze

W najbliższy piątek (16 grudnia br.) na Kampusie Pracze (siedzibie Wrocławskiego Centrum Badań EIT+) przy ul. Stabłowickiej 147 we Wrocławiu odbędzie się Dissemination Event projektu GRACE: Efektywność energetyczna dla osób i samorządów, dotyczące efektywności energetycznej i upowszechnianiu programu EnergitEE GRACE – Granty i zachęty finansowe dla osób i społeczności.

Spotkanie projektu GRACE potrwa w godz. 10-14, a miejscem obrad będzie sala konferencyjna na Kampusie Pracze. W programie spotkania znajdą się prelekcje związane zarówno z szeroko pojętą energetyką i kapitałem naturalnym, jak również z projektami unijnymi.

O projekcie GRACE

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ realizuje projekt GRACE – Granty i zachęty finansowe dla zwiększania efektywności energetycznej, w ramach prac Departamentu Klimatu i Energii.

W ramach projektu prowadzona jest analiza kosztów i faktycznego efektu dotacji oraz subwencji a także programów wspomagających zwiększanie efektywności energetycznej, skierowanych do osób prywatnych oraz społeczności lokalnych.

Projekt realizowany jest w partnerstwie pomiędzy regionami: niemiecką Saksonią, włoskim regionem Emilia Romagna oraz Dolnym Śląskiem i jest współfinansowany ze budżetu Województwa Dolnośląskiego oraz ze środków Unii Europejskiej oraz ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu INTERREG IVc EnercitEE.

Wszelkie informacje o samym projekcie GRACE są dostępne pod adresem: http://www.port.org.pl/pl/enercitee_grace/2338/.

Kontakt ws. spotkania projektu GRACE:

Alicja Jachimowicz
Koordynator Projektów
Departament Klimatu i Energii
Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o.
pl. Świętojański 1
54-076 Wrocław – Leśnica
email: alicja.jachimowicz@eitplus.pl
tel. +48 (071) 71 281 72
kom. +48 727 66 33 02

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 17.07.2014
plusfontminusfontreloadfont