Print Friendly, PDF & Email

Spotkanie ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego

We wtorek (24 kwietnia br.) nasi przedstawiciele spotkali się z absolwentami i studentami Uniwersytetu Wrocławskiego.

Gospodarzem i organizatorem wtorkowego spotkania było uczelniane Biuro Karier. W dyskusji z pracownikami Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi EIT+, specjalistami ds. human relations: Darią Lewandowską i Kamilem Stefańczakiem, wzięło udział ok. 40 absolwentów oraz studentów uniwerystetu, zajmujących się biotechnologią i chemią.

Nasi przedstawiciele zaprezentowali uczestnikom spotkania historię EIT+, naszą misję i cele, które sobie wyznaczyliśmy. Zaprezentowali budowane przez nas w Kampusie Pracze nowoczesne laboratoria oraz centrum multimedialnej edukacji „Ogrody Doświadczeń. Humanitarium”. Opowiadali też o charakterystyce procesu rekrutacji do naszej firmy, a także o kompetencjach, których poszukujemy. Nie zabrakło też praktycznych porad dotyczących budowania pozycji studenta i absolwenta na rynku pracy, a także o skutecznych sposobach podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wtorkowe spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez Uniwersytet Wrocławski projektu „„Absolwent UWr na rynku pracy – sukces dzięki kompetencjom”.


Wrocławskie Centrum Badań na Facebooku

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 29.04.2014
plusfontminusfontreloadfont