Print Friendly, PDF & Email

Trwa nabór uzupełniający do programu TOP 500 Innovators

Staż na najlepszych uczelniach świata i wiedza o kreowaniu innowacji od najlepszych specjalistów na wyciągniecie ręki? To gwarantuje międzynarodowy program TOP 500 Innovators, zorganizowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Do 12 lipca br. trwa rekrutacja uzupełniająca dla kandydatów. Zachęcamy do udziału.

Prowadzona aktualnie rekrutacja uzupełniająca do programu wyłoni 40 uczestników. Nabór aplikacji potrwa do 12 lipca br. (czwartek), a w dniach 24-30 lipca br. odbędą się rozmowy rekrutacyjne z kandydatami. Listę niezbędnych dokumentów oraz internetowy formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo TUTAJ.

Formularz rekrutacyjny TOP 500 Innovators

Regulamin programu TOP 500 Innovators

Jesienne staże w ramach programu TOP 500 Innovators potrwają od października do grudnia br. Uczestnicy programu będą zdobywali wiedzę w tak renomowanych uczelniach, m.in. na Stanford University w słynnej amerykańskiej Dolinie Krzemowej – sercu światowej innowacyjności. Tamtejsi naukowcy i badacze opowiedzą, jak kreować współpracę biznesu i nauki, a także, jak zarządzać dużymi projektami naukowymi i jak komercjalizować wyniki prowadzonych badań.

Program TOP 500 Innovators adresowany jest do pracowników naukowych i badaczy polskich instytucji naukowych. Uczestnicy programu powinni prowadzić badania w ramach nauki: ścisłych, przyrodniczych, technicznych, rolniczych, leśnych, weterynaryjnych, medycznych,  o zdrowiu lub o kulturze.

Tegoroczna edycja programu TOP 500 Innovators jest już drugą. W obu brali udział przedstawiciele Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. W pierwszej na trzymiesięczne stypendium na Stanford University udała się dwójka naszych pracowników: Przemysław Hałub i Sabina Górska-Frączek. Natomiast w tegorocznej edycji programu, pracownicy EIT+ stworzyli najliczniejszą grupę stypendystów. Eksperci programu przyznało stypendium aż dziewięciu pracownikom naszej instytucji.

ZOBACZ TEŻ:

Przedstawiciel EIT+ w programie TOP 500 Innovators

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki naboru do programu Top 500 Innovators

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 18.03.2014
plusfontminusfontreloadfont