WIB

Print Friendly, PDF & Email

WIB

PORT doskonałym partnerem dla liderów polskiej biotechnologii

Z przyjemnością i dumą informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii został wskazany jako podmiot zarządzający Wirtualnym Instytutem Badawczym (WIB).

Wirtualny Instytut Badawczy to nowatorska w skali kraju formuła prowadzenia badań o wysokim potencjale zastosowań społeczno-gospodarczych. Obszarem, w którym prowadzone będą badania, jest biotechnologia medyczna – onkologia. Na wsparcie zespołów realizujących badania przeznaczono kwotę 450 mln zł.

PORT, jako podmiot odpowiedzialny za zarządzanie Wirtualnym Instytutem Badawczym, rozpoczyna uruchamianie tego instrumentu. Otwarte spotkanie informacyjne poświęcone Wirtualnemu Instytutowi Badawczemu odbędzie się 15 lipca 2019 roku o godz. 10.00 w Centrum ŁUKASIEWICZ w Warszawie (ul. Poleczki 19, bud. CEZAMAT). Zapraszamy wszystkie zainteresowane programem osoby i podmioty do wzięcia udziału w spotkaniu, podczas którego przekażemy informacje dotyczące podstawowych założeń operacyjnych przedsięwzięcia oraz kalendarz jego wdrażania.

Pytania o charakterze organizacyjnym dotyczące planowanego spotkania prosimy kierować na adres: anna.szewczuk-lebska@port.org.pl, tel. 727 663 386.

Więcej informacji można uzyskać pisząc na: wib@port.org.pl

Print Friendly, PDF & Email
plusfontminusfontreloadfont