Print Friendly, PDF & Email

Wizyta prezesa Climate-KIC Beartanda van Ee we Wrocławiu

Departament Klimatu i Energii, prowadzący na co dzień projekty w ramach stowarzyszenia Climate-KIC, miał przyjemność gościć w poniedziałek 12.01.2015 prezesa Climate-KIC Beartanda van Ee.

Pierwsza wizyta w Polsce urzędującego od października 2014 prezesa miała charakter roboczy i została poświęcona prezentacji działań dolnośląskiego biura regionalnego Climate-KIC. Bertrand van Ee miał okazję zapoznać się ze specyfiką działań związanych z ochroną klimatu w Polsce i Europie Środkowej. Poświęcił dużo uwagi perspektywom rozwoju Climate-KIC oraz zwiększającej się świadomości naszego społeczeństwa w dziedzinie przeciwdziałania zmianom klimatu.

Bertrand van Ee spotkał się z działającymi na Dolnym Śląsku partnerami Climate-KIC: przedstawicielami Urzędu Miejskiego Wrocławia i Urzędu Marszałkowskiego, Uniwersytetu Przyrodniczego, Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Centrum Rozwiązań Systemowych, Porta Capeny, Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość, a także z władzami wrocławskiego ZOO, gdzie odbyła się część rozmów.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 06.05.2013
plusfontminusfontreloadfont