Print Friendly, PDF & Email

Współpraca EIT+ z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych

Z przyjemnością informujemy, że Wrocławskie Centrum Badań EIT+ podpisało umowę o współpracy z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ).

W ramach współpracy, PAIiIZ będzie promowała na arenie międzynarodowej możliwości rozwoju sektora Research & Development (R&D) w Polsce, przedstawiając m.in. możliwości współpracy badawczo-inwestycyjnej z EIT+. Przedstawiciele Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ będą też uczestniczyli w zagranicznych misjach gospodarczych organizowanych przez agencję.

W planach jest również organizacja wspólnych konferencji i seminariów tematycznych dla inwestorów – zarówno z Polski, jak i zagranicznych – zainteresowanych rozwijaniem swojej działalności w sektorze R&D, BPO i KBI.

W ramach umowy, EIT+ i PAIiIZ będą też wspólnie promowały realizowane przez siebie inicjatywy o tematyce powiązanej z sektorem R&D.

Pobierz link na telefon komórkowy (aby pobrać, należy wcześniej zainstalować czytnik kodów, np. z Android Market Apple AppStore czy Ovi Store Nokii): 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 21.09.2014
plusfontminusfontreloadfont