Print Friendly, PDF & Email

Współpracownik EIT+ z nagrodą Fundacji im. R. Schumana

Tomasz Sajewski, współpracownik realizowanego przez Wrocławskie Centrum Badań EIT+ projektu Network Sunrise, został laureatem konkursu eseistycznego ogłoszonego przez Polską Fundację im. Roberta Schumana.

Jak polska młodzież ocenia przyszłość Europy? Takie pytanie zadała Fundacja im. Roberta Schumana w swoim konkursie. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować pisemne prace pt. „Europa 2030. Przyszłość Unii Europejskiej w oczach Euroobywatela”.

Jury konkursu wybrało pięć najlepszych prac. Autorem jednej z nich jest Tomasz Sajewski, który od marca 2011 r. jest współpracownikiem realizowanego w EIT+ projektu Network Sunrise, zajmując się w nim animacją transferu technologii.

Tomasz Sajewski jest absolwentem dwóch uczelni: Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Interesuje się m.in. innowacjami w biznesie, filozofią, teorią gier i zarządzaniem inwestycjami.

Serdecznie gratulujemy sukcesu naszemu współpracownikowi.

Pobierz link na telefon komórkowy (aby pobrać, należy wcześniej zainstalować czytnik kodów, np. z Android Market Apple AppStore czy Ovi Store Nokii):

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 26.09.2014
plusfontminusfontreloadfont