Print Friendly, PDF & Email

Wykłady prof. Anthony’ego Lo w EIT+

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ zaprasza na wykłady prof. Anthony’ego Lo, które odbędą się w ramach programu „Visiting Professors” finansowanego z funduszu „Scientiae Wratislavienses” Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Wykłady prof. Anthony’ego Lo odbędą się 8 czerwca 2011 r. (środa) w sali konferencyjnej Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ na Kampusie Pracze (Wrocław, ul. Stabłowicka 147/149). Pierwszy wykład, poświęcony zagadnieniom LTE Advanced, potrwa od godz. 10 do 12. Drugi, dotyczący sieci osobistych, podzielony będzie na dwie części – pierwsza odbędzie się w godz. 13-14, drugi zaś w godz. 15-16.

Wszystkie referaty prof. Lo wygłosi w języku angielskim. Wstęp na nie jest wolny, ale należy wcześniej zarezerwować miejsce u Marleny Boguckiej-Kubackiej (marlena.bogucka-kubacka@eitplus.pl, tel. 71. 356 70 88).

Prof. Anthony Lo to znawca szeroko pojętej tematyki sieci komunikacyjnych. Jego zainteresowania badawcze obejmują projektowanie komunikacji sieciowej, protokołów komunikacyjnych, LTE Advanced i Ad-Hoc Network. W swoim dorobku ma liczne publikacje i granty badawcze dotyczące tematyki sieciowej. Obecnie jest profesorem na Wydziale Inżynierii Elektrycznej, Matematyki i Informatyki w holenderskim Delft University of Technology. Tytuł doktorski otrzymał w Network Engineering z La Trobe University w australijskim Melbourne.

Plakat promujący wykład prof. Anthony’ego Lo

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 10.10.2014
plusfontminusfontreloadfont