Print Friendly, PDF & Email

Za kilka dni rozpocznie się międzynarodowa konferencja ERIFID 2011 w EIT+

Jeszcze tylko przez kilka dni można rejestrować się na trzecią międzynarodową konferencję „European Research Infrastructures for Innovation and Development ERIFID 2011”, organizowaną przez Wrocławskie Centrum Badań EIT+ w dniach 1-2 grudnia br. w Kampusie Pracze przy ul. Stabłowickiej 147 we Wrocławiu.

Termin rejestracji mija 30 listopada br. Formularz rejestracyjny na konferencję jest dostępny na jej oficjalnej stronie internetowej www.port.org.pl/erifid/. Znajdą tam też Państwo agendę obrad, listę prelegentów, a dla gości spoza Wrocławia przygotowaliśmy informacje dotyczące hoteli. Udział w konferencji jest bezpłatny, a obrady prowadzone będą w języku angielskim.

Tegoroczna konferencja ERIFID 2011 tematycznie skupiona będzie wokół zagadnień związanych z innowacyjnymi centrami badawczymi oraz regionalnymi klastrami technologii. Jej celem jest wymiana doświadczeń w zarządzaniu i modele działania dużych projektów badawczo-rozwojowych finansowanych przez Unię Europejską, a także prezentacja możliwości rozwoju nowych technologii i innowacji.

Prelegentami i uczestnikami konferencji będą przedstawiciele europejskich, krajowych i lokalnych władz, a także reprezentanci centrów naukowych i firm z Polski, Finlandii, Korei Południowej, Izraela czy USA.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji konferencji ERIFID 2011 i wykorzystania szansy do poznania doświadczeń najlepszych specjalistów i ośrodków z branży R&D z całego świata.

Na konferencję ERIFID 2011 można się też zapisywać za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

***

Honorowy patronat nad konferencją ERIFID 2011 objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Patronem konferencji ERIFID 2011 jest Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ).

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 28.07.2014
plusfontminusfontreloadfont