Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy na konferencję projektu Network Sunrise

Jak korzystnie łączyć naukę z biznesem, co ułatwia komunikację i jak współpracować dla maksymalizacji wzajemnych zysków – na te i inne pytania odpowiadać będą naukowcy i przedsiębiorcy podczas pierwszej konferencji projektu „Network Sunrise – Dolnośląska Sieć Współpracy Nauki i Biznesu”, która odbędzie się 28 listopada br. we wrocławskim hotelu Diament.

Konferencja będzie okazją do przedstawienia założeń projektu Network Sunrise, skupionego na wspieraniu współpracy i komunikacji w środowisku naukowo-bizesowym na Dolnym Śląsku. Jej uczestnicy będą mogli zapoznać się z pracą animatorów transferu wiedzy i technologii, którzy pełnią kluczową rolę w projekcie, a także z funkcjonalnością serwisu społecznościowego, przygotowanego z myślą o użytkownikach sieci Network Sunrise.

W drugiej części wydarzenia teoria zamieni się w praktykę w podczas sześciu dyskusji panelowych dotyczących zagadnień, dla których współpraca naukowców z przedsiębiorcami ma kluczowe znaczenie. Uczestnicy poszczególnych paneli będą mogli ocenić potencjał takich pomysłów jak domowa analiza DNA i laboratorium dla niepełnosprawnych, a także porozmawiać na temat wyzwań współczesnej edukacji i sposobach wspierania przedsiębiorczości młodych.

Network Sunrise zaprasza do udziału w dyskusjach wszystkich, którym bliska jest idea naukowo-biznesowej współpracy. Wśród zaproszonych gości znajdują się pracownicy naukowi dolnośląskich uczelni i ośrodków naukowo-badawczych, przedsiębiorcy oraz menadżerowie.

Chęć uczestnictwa w konferencji zgłosić można za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie projektu www.networksunrise.pl, gdzie znajduje się także szczegółowy program wydarzenia. Wstęp wolny – zapraszamy!

Kontakt z organizatorem:
kontakt@networksunrise.pl
+48 71 328 97 40

Program konferencji

10.00 – 10.45 Otwarcie konferencji i wykład inauguracyjny
10.50 – 11.35 Prezentacja serwisu internetowego Network Sunrise
11.40 – 12.05 Przerwa kawowa
12.05 – 14.00 Dyskusje panelowe przy stołach tematycznych
14.00 – 15.00 Lunch
15.00 – 15.30 Podsumowanie dyskusji i zamknięcie konferencji
15.30 – 17.00 Rozmowy kuluarowe

Tematy dyskusji panelowych:

Młody przedsiębiorca kluczem do rozwoju gospodarki
Uzdrowiska dolnośląskie – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość
Wyzwania edukacji XXI wieku
Laboratorium chemiczne dla niepełnosprawnych
Analiza DNA do użytku domowego

Konferencja Network Sunrise – Dolnośląska Sieć Współpracy Nauki i Biznesu
28 listopada 2011
Hotel Diament
ul.Muchoborska 10, Wrocław

Miejsce konferencji:


View Larger Map

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 02.08.2014
plusfontminusfontreloadfont