Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy na staż w innowacyjnym projekcie Doktor-Medi.pl

Mamy ciekawą propozycję dla każdego, kto jest zainteresowany rozwijaniem innowacyjnych projektów. Utworzona przez nas w ramach Akceleratora EIT+ firma Infermedica, która rozwija nowatorski projekt Doktor-Medi.pl, poszukuje stażystów. Zachęcamy do przesyłania aplikacji, bo projekt ten może stać się technologicznym hitem nie tylko w Polsce.

Firma Infermedica na staż zaprasza absolwentów studiów medycznych: lekarzy rodzinnych, kardiologów, specjalistów ds. chorób zakaźnych i pediatrów. Oprócz wiedzy medycznej od kandydata na staż oczekuje się obsługi komputera na wysokim poziomie i dobrej znajomości języka angielskiego. Ważnym atutem kandydata będzie też ugruntowana wiedza o nowych technologiach, szczególnie tych dotyczących diagnostyki medycznej.

Czym będą się zajmować stażyści w projekcie Doktor-Medi.pl? Ich podstawowym zadaniem będzie współtworzenie wiedzy niezbędnej do prawidłowego działania komputerowego systemu diagnostycznego. Będą pomagać w testowaniu i usprawnianiu działania bazy danych, na której opiera się działalność serwisu. To innowacyjne i unikalne na polskim rynku medycznym narzędzie firmy Infermedica, które pozwoli m.in. uruchomić internetowe doradztwo medyczne. To zaś może wnieść nową jakość w relacjach pacjent – lekarz.

Rekrutacja na staż jest prowadzona w ramach projektu 2K-Staże. Informacje o warunkach rekrutacji oraz warunki udziału w projekcie znajdują się na stronie internetowej www.2kstaze.eitplus.pl. Znajdą tam też Państwo inne interesujące oferty stażowe w ramach naszego programu.

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ TEŻ: Infermedica – dziesiąta spółka w projekcie Akcelerator EIT+.

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 09.03.2014
plusfontminusfontreloadfont